Sir glass - Pencere Dünyası - Kömmerling - Bursa - Kömmerling 70 InVıtra

KÖMMERLİNG - Kömmerling 70 InVıtra

Kömmerling 70 InVıtra

Ürün Kodu : 123

Kategori : ÜRÜNLER

Alt Kategori : KÖMMERLİNG


KÖMMERLING InVitra, 70 mm inşaat derinliğine sahip, Alman Enerji Tasarrufu Yasası EnEV'in mevcut versiyonuna göre gereklilikleri yerine getiren kompakt, altı odacıklı bir merkezi conta sistemidir. Düz hatların ofset tasarımı ve ince profilli görüş çizgileri, optimum ışık miktarını sağlar ve daha yüksek güneş enerjisi kazançları sağlar.

Sızdırmazlığın üç tabakası ve merkez conta ayrıca, sürüş yağmuruna, rüzgara karşı dayanıklılığa ve mükemmel ses yalıtımına karşı yüksek koruma sağlar. Yenilikçi Kanat contası u kadar olağanüstü ısı yalıtımı değerleri için Kanat termal hava akımlarını azaltır f  = 1.1 W (m²K). Ağır cam ağırlığından yükler, merkezi çelik takviye ile güvenilir bir şekilde transfer edilir. Bu nedenle hem mimarlar hem de planlamacılar yalnızca yasal gereklilikleri yerine getirmekle kalmıyor, aynı zamanda geliştiriciye yönelik bugünün sübvansiyon programlarından da yararlanabiliyorlar.

Form ve rengi istediğiniz gibi birleştirin. Çeşitli yüzey kaplamaları çok sayıda olasılık sunar. Sistem beyaz, ahşap laminat veya düz veya metalik renklerde mevcuttur - dış tarafa lamine edilmiş ve iç taraftaki beyaz veya her iki tarafa da lamine edilmiş.

Bu sistem aynı zamanda ekolojik açıdan da bir örnek teşkil ediyor - KÖMMERLING markası, sadece PVC-U bakir pencere profillerinde değil, aynı zamanda yalnızca “yeşil” stabilizatörlere sahip kurşunsuz PVC ile de profil üreten dünyanın ilk anahtar üreticisidir. kalsiyum ve çinko üzerinde. Bu, KÖMMERLING ürünlerini kullananların da çevreyi korumak için çalıştıklarını garanti eder.

Teknik Özellikler

 

  • U - 70 mm yapı derinliği, lineer tasarım ile yüksek izolasyonu ve altı bölmeli merkezi sızdırmazlık sistemi, fdeğeri = 1,1 W / (m · K).
  • Alman Enerji Tasarrufu Yasası EnEV'in mevcut versiyonundaki şartları yerine getirir.
  • En yüksek miktarda ışığa izin veren ve yüksek güneş enerjisi kazançları sağlayan ince profil görme çizgileri.
  • Üç sızdırmazlık seviyesi, sürüş yağmuruna karşı yüksek koruma, optimum rüzgar geçirmezlik özellikleri ve Rw = 47 dB'ye kadar olağanüstü ses yalıtımı sağlar.
  • RC 2 direnç sınıfına kadar zorlanmış girişe karşı koruma.
  • Modern üçlü ve özel fonksiyonel camların montajı için 20-52 mm genişliğinde cam aralığı.
  • Tüm PVC-U profilleri kalsiyum ve çinko bazlı kurşunsuz stabilizatörler ile üretilmektedir.

 

 

Video Bulunmaadı.

SİZİ ARAYALIM 

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.